| AndreeaMaria90876 a întrebat:

Bună TPU, am un ten gras pe care sunt prezente:coșuri și puncte negre, iar porii îmi sunt puțin deschiși.
Pielea în sine arată foarte urât, și nu știu ce să mai fac am folosit diferite creme și remedii.
Voi ce îmi recomandați? Vă rog mult să răspundeți dau fundă, mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Sapun cu sulf+pudra de argila albastra

| AndreeaMaria90876 explică (pentru BroascaCuElice):

Și acestea se cumpără din farmacii? sau de unde?

| BroascaCuElice a răspuns (pentru AndreeaMaria90876):

Farmacii naturiste

| AndreeaMaria90876 explică (pentru BroascaCuElice):

Mulțumesc happy

5 răspunsuri:
| Ioyo a răspuns:

Buna,incerca masca din miere pui o lingurita si storci putina lamaie si le amesteci si le pui pe ten si lasi 15 minute si apoi te speli cu apa calduta si poti incerca produsele Bioderma sunt foarte bune, le gasesti in farmacii si plafar.Te pup :*