| LDamian a întrebat:

as dori sa-mi fac lip pierce dar am o retinere... oare o sa pot astupa gaura atunci cand nu o sa mi-l mai doresc? vreo metoda? nu as vrea pierce fals mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Cand vei dori sa ti-l scoti, daca vei face pasul acesta, nu va dura mult timp pana ce natura se va ocupa de vindecarea acestei zone. Am vazut pe cativa cu asemenea podoabe care au renuntat precoce la aceste accesorii din cauze de natura medicala sau si-au schimbat tabieturile. Cred ca stii ca mancarea ta principala in primele 3 zile de la montarea lor va fi supele, nimc solid, plus ca trebuie' sa te abtii de la orice fel de lapte sau bauturi carbogazoase. Alege titanul, am inteles ca e materialul cu cea mai mica rata de alergie.

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Eu asa stiu ca se astupa
adica...nu are cum sa nu se astupe cunosc o fata care si-a facut si i s-a astupat cand nu l-a mai purtat...

| roland2948 a răspuns:

Buna eu mi-am pus pierce acum 5 ani si mi l-am scos acum 1 an.Dar de atunci s-a astupat destul de mult dar daca te uiti atent se mai vede.Gaura se astupa singura dar o sa se vada putin. Funda?:X