| ramonik_3299 a întrebat:

as vrea niste sfaturi daca se poate...Nu de mult timp am cunoscut " o gasca " sa zic asa.Niste baitei de treaba. O colega de-a mea il cunostea pe unul dintre ei cu care am iesit la concertul lui Alex Velea si Smiley luna trecuta si care nea prezentat restul gastii:-)) erau 12 baieti :-)) dintre care cu 4 am tot tinut legatura...Eu si colega mea iesieam afara cu ei aproape in fiecare zi si dintr-o data eu nu mai sunt bagata in seama de ei. Colega mea am auzit ca ma inlocuieste pe mine cu o verisoara de-a ei si no.pe mine nu ma baga in seama pe mess nu ma suna.Nu stiu ce s-a intamplat sunt asa paraca uitata de lume. mi-a spus colega mea ca marti vor sa mearga la gratar si ma invitat si pe mine si i-am spus nu, pentru ca nu ma simt bine sa ma aflu in treaba daca lor nu le place venirea mea. nu stiu ce sa fac. as strica relatia de prietenie cu ei ca nu mai are nciun sens.si ma simt foarte proststraight face.

4 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Incearc sa te intalnesti intr-o zi doar tu si ei si vb cu ei. Intreaba-i de ce nu mai vorbesc cu tine si spune-le ca tu vrei sa ramai amica cu ei. Incearca. Mult succes! Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Poate ar trebui sa mergi, sa vezi cum sta treaba.
poate au auzit ceva despre tine ce nu le-a convenitt...ai grija sa nu te fi barfit cineva.
Du-te,e cel mai bine!
Nu mi se pare normal,adica daca va intelegeti ar trebui sa ramai in"gasca", nu sa fii inlocuita.
Dar na, acum e si ceea ce crezi ca vreai.

| PinkPanther a răspuns:

Daca te-au chemat la gratar mergi macar asa vezi si tu cum sta treaba si stii ce ai de facut mai departe

| 11Teodora a răspuns:

Salut! Parerea mea este sa discuti cu ei sa vezi ce se intampla, mai ales cu colega ta!