| ramonik_3299 a întrebat:

as vrea niste sfaturi daca se poate...Nu de mult timp am cunoscut " o gasca " sa zic asa.Niste baitei de treaba. O colega de-a mea il cunostea pe unul dintre ei cu care am iesit la concertul lui Alex Velea si Smiley luna trecuta si care nea prezentat restul gastii:-)) erau 12 baieti :-)) dintre care cu 4 am tot tinut legatura...Eu si colega mea iesieam afara cu ei aproape in fiecare zi si dintr-o data eu nu mai sunt bagata in seama de ei. Colega mea am auzit ca ma inlocuieste pe mine cu o verisoara de-a ei si no.pe mine nu ma baga in seama pe mess nu ma suna.Nu stiu ce s-a intamplat sunt asa paraca uitata de lume. mi-a spus colega mea ca marti vor sa mearga la gratar si ma invitat si epe mine si i-am spus nu pentru ca nu ma simt bine sa ma aflu in treeaba dac lor nu le place venirea mea. nu stiu ce sa fac. Dau funda :-D

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai e simplu, vorbeste cu ei si afla ce se intampla de nu te mai baga in seama. Sau da-le niste apropouri ca te ignora, si porniti o discutie pe aceasta tema, care sa va ajute sa rezolvati problema. Sau alta idee, daca nu-ti mai convine aceasta companie si acesti prieteni, poti oricand sa iti faci prieteni noi. Oricum nu-mi par niste tipi prea grozavi daca nici nu stiu sa se poarte cu o fata.
Succes!