| deea4youu a întrebat:

As vrea sa imi comand ceva de pe site-ul ELF dar am niste nedumeriri si anume:
1.persoana pe numele careia se face comanda trebuie sa fie obligatoriu majora?
2. exista o anumita suma minima a comenzii? adica sa nu se poata pune o comanda mai mica de x lei?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu trebuie să fii majoră, şi nu, nu există o sumă minimă. Până la urmă ar fi aiurea să existe o sumă minimă, să zicem de 10 lei, când tu vrei să cumperi un singur produs cu 9 lei laughing

1 răspuns:
| HonneOnna a răspuns:

1)Nu
2)Nu