| anuk a întrebat:

Pe miniprix, pentru a face o comanda, trebuie sa ma incadrez intr-o anumita suma sau pot sa comand o simpla bentita de par, de exemplu, de 9 lei si atat? cum e pe alte site-uri, trebuie sa am o comanda minima de 50 lei. aici e la fel?

4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Nu exista o comanda minima, insa daca este mai mare de 100 RON nu vei mai plati curierul.

Răspuns utilizator avertizat
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca poti sa comanzi doar o bentita. Daca trebuie sa ai o comanda mai mare te vor anunta ei.