| universa a întrebat:

As vrea sa stiu si eu,daca ma fac reprezentant la o firma de cosmetice,in primele luni trebuie sa faci comanda de o anumita suma? Daca da,cat? Si este adevarat ca iti da cadouri? Daca da, cand este sesiunea cand da cele mai frumoase cadouri?

Răspuns Câştigător
| eulliric99 a răspuns:

Cele mai frumoase cadouri sunt iarna ( zic eu ).Te sfatuiesc sa devii reprezentant AVON.Pentru o comanda de 750 lei castigul tau este de 300 lei. tu vei primi o reducere de 40% la orice vei cumpara. Funda?