| fearlessss a întrebat:

Buna TPUhappy
As vrea sa va intreb cum poate face o fata de 14 ani sa slabeascahappy.Adica in mare stiu:sport si mancat putin,dar as vrea ceva mai detaliat daca se poate(cat sport, cam ce mancare). Fundita pentru cel mai bun :*

Răspuns Câştigător
| ziggs a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa mananci putin, deoarece se poate numi si foamete asta si nu e bine mai ales ca apoi sa faci sport...trebuie sa mananci cat iti pica bine, cat mai multe legume si fructe, mancare gatita(fara cartofi prajiti, fast--food si alte prostii).cel mai bine du-te la sala, deoarece acolo sunt instructori si ei te pot ajuta... sper ca te-am ajutatwinking!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat