| RalukaRalu a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti vreun remediu pentru rosul unghiilor. In clasa mea toate fetele au unghiile frumoase. Plz ajutati-maaa. Mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Si eu imi rod unghiile. Eu folosesc mereu mereu ceva cu gust oribil pe varful unghiilor si pe cuticule, iar seara, ca unghiile si cuticulele sa se refaca (recupereze happy ) folosesc o achizitie geniala zic eu, crema pentru unghii si cuticule cu 30% unt de shea, se cheama Cuticle & Nail Cream si miroase divin a vanilie.
Sper ca te-am ajutat!
Fundita? happy

| iulia2499 a răspuns:

Puneti unghi tehnice este singura solutie si nu te costa mult te asigur ca unghiile tale vor arata super bine :-)