| TheCritic a întrebat:

Azi am fost cu snowboardul si unul cu schiurile pur si simplu s-a izbit in mine.Normal ca el nu si-a rupt nimic insa eu am mana rupta in 2 locuri. O am in ghips si trebuie sa o tin 5 saptamani.De ce sunt unii oameni atat de inconstienti!? Acum e problema pentru ca saptamana viitoare o sa am nunta si botez(sunt 2 in1) si nu o sa mai pot purta rochia pe care mi-o alesesem.Please! Help me... Ce as putea purta mai ales ca v-a trebui sa si prezint unele momente de la acel eveniment?

Răspuns Câştigător
| andy81 a răspuns:

Pff chiar inconstienti dar sincer nu iti pot spune dar de ce nu poti purta rochia aia ma gasesi la blackgirll70@yahoo.com pls spune de ce