| bombonica22 a întrebat:

Cum pot slabi in maxim 2 saptamani 3 kg? Eu am 14 ani jumate si am 1.61 inaltimea si 49 de kg as vrea sa ajung la 46 kg deoarece am facut,, pulpite" si burtica si trebuie sa merg la strand. Daca se poate sa imi spuneti anumite exercitii care stiti ca slabesc.iar despre alimentatie mananc destul de sanatos de 2 zile. Multumesc funda!

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Pai o sa iti spun ce consum eu intr-o zi tongue
dimineata: un fruct ( mar, para)
la pranz : o ciorbita ( de legume ) sau o mancarica de cartofi, mazare.
seara: un iaurt casa buna
si ca gustarica daca vrei un iaurtel de ala mic cu fructe tot de la casa bunahee hee
eu am mancat asa timp de 9 luni si am slabit in jur de 40 kg :d, iar acum tot la stilul asta de viata am ramas

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La 14 ani vrei sa slabesti, la 1, 61 m vrei sa ai 46 kg?straight face
46kg e greutatea in medie a unui copil de 9 ani.

| coMpLeT a răspuns (pentru unknownn):

A unui copil obez.

| unknownn a răspuns (pentru coMpLeT):

A unui copil care mananca sanatos, nu care mananca un iaurt si 2 fire de iarba pe zi.

| DushulRece a răspuns:

Aveti 10000 de intrebari de genul asta cu tot felul de grasi complexati care vor sa slabeasca, si invers. cauta in arhiva si o sa gasesti 100 de retete, nu mai puneti mereu intrebarea asta, sunteti frustrati?

| coMpLeT a răspuns:

Undefined esti chiar prost. Eu am 14 ani si am 40 de kg, intr-adevar lumea zice ca-s cam slab dar 45 de kg la 9 ani e exagerat. Pai varamiu are gata 11 ani si tot vreo 40 de kg si lumea ii zice ca e gras, dar tu esti prea prost. Iti dais eama ca daca la 9 ani are 46 kg la 14 ani ala o sa aiba 70 de kg.

| DarkRogueX a răspuns:

Abdomene si alearga...dar chiar asa de grav e sa ai 49 de kglaughing oricum succes