| traficanta a întrebat:

Cum pot sa o conving si eu pe mama sa ma lase sa ma pensez?big grin Ca a spus ca daca trec peste cuvantu ei bla bla.thinking

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

E bine sa tragi cat mai mult de timp, adica sa mergi pana in ultima faza in care chiar nu se mai poate sa stai cu sprancenele naturale, pentru ca odata ce-ai inceput sa ti le pensez trebuie sa le ingrijesti luna de luna, si-apoi iar nu e bine sa ti le faci tu singura acasa, pentru ca un specialist se pricepe mult mai bine decat tine in pensarea sprancelor, asa ca nu te grabi mai stai daca se mai poate si eu cred ca se mai poate, eu m-am pensat pentru prima oara la 19 aniwinking si crede-ma ca daca se putea nici la 19 ani nu mi le pensam.

1 răspuns:
| JustMeBăi a răspuns:

Indicat ar fi sa te duci la un salon. Daca ai sa incerci si nu te crezi in stare iti poti "strica" sprancenele(asta a patit o prietena). Pe de alta parte nu trebuie sa-ti tremure mana, ca la fel nu o sa-ti iasa cum trebuie. Pe mine ma penseaza mama, lucreza la salon, deci se pricepe.Eu una n'as vrea sa ma pensez singura! Alt lucru ar fi sa ti le pensezi regulat, cam la 3, 4 sapatamani, depinde cum iti creste parul. Succes!
P. S.: Pisca un pic mai mult, deci e dureros!