| grapefruit a întrebat:

Daca fac 100 de abdomene in fiecare zi cam in cat timp s-ar putea vedea rezultatele?

7 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

A doua zi sau poatein aceiasi zilaughing MORI

| Crs a răspuns:

100 sunt putine! crede-ma! eu fac in jur de 300 pe zi si rezultatele inca nu se vad dupa cateva luni. trebuie cat mai multe

neluL
| neluL a răspuns:

A doua zi ...adica maine vei vedea ca nu te mai poti da jos din pat!

| Fllorentina a răspuns:

Fa si ai sa vezi!:*

bafta >big grin

| yumeee a răspuns:

Greu.
Abdomenele simple nu fac mai nimic.
Fă mai bine pilates. (găseşti pe youtube)

| stefi_1794 a răspuns:

Si intr-o luna s'ar vedea rezultatele. dar trebuie sa ai grija si la ce manancihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele se vor vedea intr-un timp satisfacator, dar nu e nevoie de 100/zi(avandu-ti in vedere varsta), ci de 60-70(maximum), facute o data le doua zile, nu zilnic, pentru a evita febra musculara si intinderile musculare. Ceea ce trebuie sa mai ai in vedere este ca trebuie sa incepi usor, cu 20-30 si sa avansezi treptat la numarul propus.Succes.