| NICKSOOO a întrebat:

Daca fac in medie 10 -20 abdomene pe zi, in cat timp se vor vedea rezultatele?

5 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Sunt mult prea putine 10-20 de abdomene.Incearca sa faci in serii de cate 50 de abdomene (faci 50 si stai 10 minute, apoi faci iar 50... ) sa faci cam 6 serii pe zi. Daca nu poti atat de multe, faci in serii de cate 20.
Dar ca rezultatele sa se vada, trebuie sa ai si o alimentatie corecta.

| NICKSOOO explică (pentru RandyMarsh):

Iar daca fac dupa spusele de mai sus; in cat timp se vor vedea rezultatele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de mai mult de atat dacă vrei să ai rezultate.
Eu făceam 100-150 în fiecare seară și cu greu obțineam rezultate.

| johnyxus a răspuns:

Greu sa obtii rezultate cu cate faci tu, trebuie sa te incalzesti sa se obisnuiasca corpul cu greutate si sa fortezi.

| Alex442 a răspuns:

Niciodata si vezi ca ai gresit categoria.