| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

Cum imi pot inchide culoarea parului pe cale naturala? De preferat ceaiuri si nu sunt eu cea din poza de profil,am facut saten inchis dar la varfuri sunt deschise (asa e natural,nu l-am vopsit eu,desi unele din prietenele mele spun ca mi l-am vopsit ombre,ceea ce nu e adevarat). As vrea sa ajung la brunet. Bine,stiu ca nu o sa ajung la culoarea dorita numai la o utilizare la acel produs, doar cu vopsea poti aia si inca ceva fara frunze de nuc ca acum numai sunt.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Parca am citit ceva referitor la cartofi. Ajuta sa iti inchizi culoarea parului.Dar nu sa ii mananci. Cred ca apa dupa ce ai fiert cartofii, cu o pensula o intinzi pe par.

| anonim00044 a răspuns:

Eu una stiu doar cu frunza de nuci, dar poti sa cauti pe google cu ceai ca din cap nu stiu sa-ti spun decat la frunze de nuci.