| anonim_4396 a întrebat:

ieri mi-am luat un sampon de urzicibig grin. am inteles de la o colega. ca sa ma spal odata la 2 zile pe cap. si sa stau 5-10 minute cu samponul in cap. ca cica creste in 2 saptamani 3-4 cm? o fi adevarat...:-s? fundabig grin P. S :

Răspuns Câştigător
| oanastefana a răspuns:

Nu, sunt mituri. Dar poti in schimb sa iti iei lotiunea de la Gerovital, Petroleum si sa o folosesti macar o data pe saptamana. Iti mai poti face masti cu ulei de ricin, care ajuta la cresterea parului. Poti totusi sa continui si cu sfatul colegei tale, dar merita sa incerci si ce ti-am spus eu. Succes happy

1 răspuns:
| AndreeaDeea1997 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic, adevarul e ca si eu mi-am cumparat o data shampon de urzici si mi s-a facut foarte multa matreata in cam. Depinde de par dar acum folosesc un alt tip de sampon. Eu folosesc ''wash and go'' si pot sa iti spun ca parul meu este foarte matasos si creste repede. Sper ca ti-am fost de folos. Pwp