| CheckInTheMirror a întrebat:

Imi puteti da si mie niste poze sau un site de pe care pot lua poze cu tinute de vara? Vreau sa vad care e stilul vostru, cum va imbracati voi vara. Apropo tinutele sa fie pentru fete....Niste poze dupa care voi v-ati inspirat. Dau funda! :X

Răspuns Câştigător
| CheckInTheMirror explică (pentru Esperança):

Toate sunt extrem de frumoase mai ales a 6-a si a 7-a imi plac la nebunie, mersi! M-au inspirat! :X

| Esperança a răspuns (pentru CheckInTheMirror):

Mă bucur atunci.
încă mai sunt în căutare nu mă mai satur de poze de genul acestahee hee
în caz că mai găsesc ceva te ţin la curent.
Pupici :*

| CheckInTheMirror explică (pentru Esperança):

Esti o scumpa! Mersi mult! :X Meriti 100 de fundite, dar eu pot sa iti dau numai una big grin Mersi inca o data! Pupici si tie :X