| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, îmi puteți spune va rog frumos ce model de Timberland sunt aceia?
Nu știu decât că au altă talpă decăt cea obișnuită cu cruciulițe și nu au dunga aia alba dintre talpă și piele + ca partea dinspre vârf atinge complet podeaua.
Nu e ca la cei obișnuiți care au vârful curbat în sus!
Alt aspect ar fi că nu au manșete negre la glezne cum sunt cei obișnuiți dar există și varianta și cu manșete negre, tot pe modelul acesta!
Am mai văzut dar rar ca unii au un copac mare brodat înauntru.
Care sa fie oare aceast model și unde l-aș putea găsi de cumpărat?

1 răspuns:
| supermamici a răspuns:

Care aceia?