| HelloAly a întrebat:

Ma duc la un majorat si nu stiu cu ce sa ma imbrac nu vreau sa port rochie...as prefera sa ma duc in blugi
Dau >funda:

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E ok. Blugi mai inchis la culoare clasici, mai pe corp, sau blugi trendy tip boyfriend cu taieturi eventual. Neaparat tocuri si o bluza eleganta din matase sau satin sau un top si ceva accesorii masive, ori cercei candelabru, ori ceva colier statement ori o bratara masiva si o sa fii ok. Ah si un plic si deasupra geaca de piele sau trench ori palton.

| ImNotPerfect a răspuns:

Poti purta o pereche de blugi (cum ai zis), un pulover cu un imprimeu simplu, un sacou si o pereche de pantofi lita.

| Eastwood a răspuns:

Niste blugi si cu o bluza subtire sau decoltata ar fi ok!

| EvanescenceOne a răspuns:

Pai ai putea sa porti o pereche de blugi negri,cu o bluza/camasa mai lunguta dar nu foarte, cu ceva decolteu, cu sandale negre inalte si pe deasupra sa iei o gecuta de blugi asta o sa iti deie un look trendy si relaxat, si de asemenea un plic intr-o culoare gen rosu, albastru sau chiar nude ar fi dragut.Ca acesori ai putea purta un lant lung cu un pandantiv gen bufnita sau ceas, sau cu un ceas mare la masa si cu niste cercei micuti.Parul depinde cum il ai tu, daca il ai lung intinde-l cu placa si dai umplic de volum la machiaj nu vad de ce ai exagera nu vrei ca dupa un timp sa iti curga tot machiajul...Dar gandeste-te ca tot ce este important este sa te simti tu bine!