| selinamaria a întrebat:

Buna TPU ma numesc selina maria si am 12 ani pe mine ma deranjeaza ca am burtica si nu stiu cum sa scap de ea in vara [in vacanta de vara] ma duc la inot o luna cu 10 sedinte s-ar putea sa mai ma duc dar as dori sa aflu cat as slabi intr-o luna cu 10 sedinte

1 răspuns:
| ɹαℓυ a răspuns:

Pai depinde.Nu prea pot sa-ti spun.Dar te sfatuiesc sa faci sport si o alimentatie corespunzatoare te va ajuta! Succes cu inotul (si mie imi place)!:*