| Sakina a întrebat:

Buna TPU ^^Ma puteti ajuta si pe mine cu o sugestie pentru rochia de banchet de-a 8a, va rog? (sa nu fie un site cu o sumedenie de rochii. una speciala daca puteti) Eu am putina burtica si sanii destul de mari pentru varsta mea big grin Vreau sa fie scurta. Tin sa spun ca s-ar putea sa merg si la o nunta cu ea, deci sa nu fie prea simpla pentru nunta si nici prea sofisticata pentru banchet sad Va rog sa-mi raspundeti serios tongue Dau funda. Merci :*

9 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Mie personal îmi place asta:
http://www.modelederochii.com/rochii-de-banchet1o.html
O zi bună!

| onlyme2851 a răspuns:

Nu stiu ce tip de rochie sa iti recomand, insa stiu ce nu iti recomand: sa nu iti iei una fara bretele sau care are corset, nu cred ca ti-ar sta cel mai bine. O rochita simpla, intr-o culoare( un roz foarte pal, sau un galben pal) ar fi potrivita cred.

| SElenaAlina a răspuns:

Draga o rochie care pentru mine e speciala pentru tine s-au pentru altcineva e doar una normala.Cel mai bine intra pe starshines si acolo sigur o sa gesesti ceva.

| BlackWolff a răspuns (pentru BlackWolff):

Ti-as recomanda un corset daca nu vrei sa iti scoti burtica in evidenta si sa dai impresia unei talii de viespe, cat despre sani, o cupa plina(nu jumatate sau cu push-up)iti va acoperii sanii destul de mult incat sa nu iasa in evidenta, la mine merge tot timpulwinking