| Louuder98 a întrebat:

Parujl meu este natural un saten inchis si am fost vopsita un saten deschis iar acum vreau sa imi fac varfurile gri(un fel de ombre dar cu gri), dar am inteles ca nu ar iesi culoarea..Stie cineva daca ar merge?

2 răspunsuri:
| Louuder98 explică:

Mai greseste lumea. Dar nu inteleg care e problema dumneavoastra in momentul de fata, faptul ca am pus un "j" din greseala? E aiurea daca va place sa va bagati in seama fara rost. Sănătate!

| Poponutza a răspuns:

Ar merge dar trebuie sa te asiguri ca parul e destul de deschis.