| RuxiiRawrr a întrebat:

Buna TPU.
Prietena mea, are o problema cu nervii. Pur si simplu, cand se enerveaza se scarpina in sprancene. Sprancenele ei nu sunt deloc frumoasa, unele parti ale sprancenei lipsesc(nu au par) sau are niste bubite de la scarpinat.Acesta este ticul ei.Cum o pot ajuta cu cresterea sprancenelor? Dar, sa o scap de acest tic?

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Bunahappy. Pai cu cresterea sprancenelor incearca uleiul de ricinwinking. Ajuta si la cresterea parului din cap dar si al sprancenelor.Consta in jur de 3 sau 5 lei sticluta si se aplica odata pe saptamanawinking. Stiu asta din experienta proprie.Se gaseste la farmaciehappy Si ca sa o poti scapa de acest tic incerca cu ceva medicamente sua chiar poate merge la un psiholog care o va putea ajuta:*. Sper ca te-am ajutat si eu pe tine>big grin