| TomoeSan247 a întrebat:

Spuneti'mi va rog cum as putea sa scot niste pete gri de pe ceva alb? Asta vara mi-am luat niste balerini din dantela pe care i'am murdarit din greseala si nu stiu cum sa fac sa ii albesc din nou sad. In masina de spalat nu vreau sa ii pun, ca sunt prea fragili pentru asta. La fel am patit si cu o pereche de tenisi. Nu vreau sa ii bag in apa. Mi'e frica sa nu se strice sau sa se dezlipeasca. Voi ce ati incercat?

Răspuns Câştigător
| zuzyalecsutza a răspuns:

Daca e din dantela nu incerca cu Ace o sa sa ingalbeneasca dantela ...incearca cu Vanish Succes! FUNDITA?:*

2 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Daca e alb atunci poti folosi linistita clorul va functiona 100%.

| ladybug238 a răspuns:

Incearca cu acetona sau niste diluant, clor