| AnaZl01 a întrebat:

Sunt foarte slaba si am o barbie subtire si ascutita si se vede foarte inestetic din profil. Daca m-as ingrasa putin s-ar mai armoniza putin si barbia?

4 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Intr-adevar cateva kg in plus se vad, dar nu le poti pune doar intr-o zona, ci in functie de constitutia ta ele pot ajunge fie pe fund, fie pe burta, etc. Fiind vorba despre barbie gandeste-te logic cat ar trebui sa te ingrasi sa se distribuie grasimea in zona aia? Practic ar trebui sa faci falci.

| AnaZl01 explică (pentru nugasescusernameliber):

Pai eu sunt schijă peste tot laughing) deci as vrea sa ma ingras pe tot corpul, in special la față.

Răspuns utilizator avertizat