| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU unde pot gasi vopsea sau sampon nuantator pentru barbati. Eu am parul negru si as vrea sa il fac blond dar nu vreau permanent ceva temporar sa vad cum mi-ar sta, ceva de genul dupa 2, 3 spalarii se duce. Cine ma poate ajuta cu un link de unde pot cumpara sau o un loc ceva unde as putea gasi? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Firul de par are un pigment (in cazul tău negru). Atunci când te faci blond de fapt înlături pigmentul acela, așa funcționează decolorantul/vopseaua blonda cu decolorant.
Deci e IMPOSIBIL sa te faci blond temporar cu nuanțator, din brunet.

| francut a răspuns:

De la inchis, la deschis, nu se poate temporar. Decolorarea e definitiva (pana creste).

| Marin_Laura_Alina_1974 a răspuns:

La magazin daca cauti atent gasesti