| RloveR a întrebat:

Am parul blond si as vrea sa ma vopsesc. Pentru inceput as prefera un sampon nuantator negru, insa nu sunt sigura daca prinde pe parul meu. A mai incercat cineva? Cat dureaza?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Da am incercat nuantator dar nu negru [cred ca nu exista] ceva culori alternative [negru e culoare principala]. dar te sfatuiesc sa nu te faci neagra te imbatrineste si apoi nu cred ca prinde direct pe blond [sau poate vopseaua da] nu insa nuantator /e bine sa faci pasi marunti. adica sa incerci culori din ce in ce mai inchise pe parul tau blond. Nuantatorul tine cam 10 spalari. sunt la diferite firme [kallos/loncolor si palette din cite stiu eu. Vizioneaza catalogul si te decizi tu ceea ce doresti. o zi bine Atit am putut sa te ajut pupici

1 răspuns:
| Miha_7664 a răspuns:

Buna da sora mea a fost blonda si sa vopsit bruneta, da ii statea super o facea mai matura dar nu mult straight face Cat dureaza depinde la unele dupa 1 spalare, alte 5 altele 10 depinde cat e de bun. Dar iti sugerez mai bine sa te vopsesti ar fi super ok daca te-ai face mai intai saten inchis dupa mai inchis si dupa negru.
Sper sa. ti foloseasca popicii