| GyoLove a întrebat:

Ziua mea se apropie este pe 21 august. Stiti ce meniu as putea avea? si ce jocuri/activitati am putea juca pentru a nu ne plictisi? Si ce melodii de petrecere/aniversare stiti? Si cu ce imbracaminte spune-ti ca m-as putea imbraca? Si ca, coafura, ce fel mi-as putea face parul? am parul lung pana aproape de fund. Iar ca machiaj si manichiura ce spuneti, cum m-as putea face? Precizez ca, culoarea ochilor mei este albastru. Multumesc mult. Funda. P.S. - fac 14 ani

Răspuns Câştigător
| mihaelaqi a răspuns:

Totul tine de tine. Ce iti place tie, ce ai vrea. In legatura cu machiajul intreaba-ti prietenele/mama daca iti sta bine. Si la fel cu imbracamintea. Succes.

| GyoLove explică (pentru mihaelaqi):

Multumesc pentru parere. happy

1 răspuns: