| GyoLove a întrebat:

Ziua mea se apropie este pe 21 august. Stiti ce meniu as putea avea? si ce jocuri/activitati am putea juca pentru a nu ne plictisi? Si ce melodii de petrecere/aniversare stiti? Si cu ce imbracaminte spune-ti ca m-as putea imbraca? Si ca, coafura, ce fel mi-as putea face parul? am parul lung pana aproape de fund. Iar ca machiaj si manichiura ce spuneti, cum m-as putea face? Precizez ca culoarea ochilor mei este albastru. Multumesc mult. Funda. P.S. - fac 14 ani

Răspuns Câştigător
| Quanah a răspuns:

De ce te agiti atat pentru cateva ore de distractie?! Acele ore le poti avea oricand happy [parerea mea]. Imbraca-te cum te simti tu bine [sau poti alege o rochie vaporoasa de vara, ori o combinatie de maieu cu fusta lunga], consulta-ti invitatii cam ce feluri de mancare le place [pregatesti ce te incanta si pe tine cel mai mult], la coafura cauta pe youtube sau weheartit tutoriale pentru par. Machiaj nu foarte incarcat [e vara. putin rimel, un fard de pleoape in culori vesele si un luciu de buze] iar ca manichiura poti alege culori neon sau culori de vara [galben, verde, albastru, mov etc]. Un sfat : nu te agita prea rau, vei vedea ca va trece supeeeer repede! La multi ani de pe acum, multa sanatate si petrecere frumoasa!

1 răspuns: