| dragosh9999 a întrebat:

Am primit cadou niste produse dermatologice de la L'oreal de mos Nicolae. M-am facut cu ele(probabil/posibil prea excesiv) si mi-a iesit pe fata un fel de iritatie. Fata imi r rosie si pielea stransa si imbartanita, ca o arsura. Acum incepe sa se desprinda. O sa merg la un dermatolog, dar voiam sa va intreb ce ar trebui sa fac? Ce sa folosesc, sau nu? Cum sa fac sa-mi treaca mai repede? Merci! Funda.

1 răspuns:
| Danu597 a răspuns:

Erau expriate laughing)
Acu serios big grin...chiar tu ai spus cauza, le-ai folosit prea des.
Fugi la dermatolog tongue