| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor as vrea sa pun si eu o intrebare ma puteti ajuta va rog, deci eu am 15 ani sunt baiat si am 55 de kg am cam 1, 65-1, 70 m inaltime si as vrea sa slabesc imi ziceti si mie va rog un mod de a slabi ori prin dieta ori prin efort dar fara chimicale sau ceaiuri va multumesc o sa apreciez efortul.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sincer, la 55 de kg, ce vrei sa mai slabesti? Vrei sa arati ca aia din lagare?

| Crucified a răspuns:

Fotbal,taica whew!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor oricum mai asteopt raspunsuri

| Moonlight123 a răspuns:

Acum ca tot este vara incearca sa faci mai mult sport, ori sa mergi zilnic la sala, ori alergat dimineata si seara plus abdomene si eventual sa ridici greutati pentru a iti forma musculatura mainilor pentru un aspect mai placut. De asemenea ca dieta, incearca sa renunti la alimentele grase sau prajite, mananca multe fructe si legume si be multe lichide ori sucuri naturale sau apa.
De asemenea cea mai buna recomandare este sa mergi la un nutritionist. Mult succes!

| Barbie69 a răspuns:

Alerga.fa sport si incearca sa mananci mai putin...adica fara paine si fara prajeli...succes

| vicky1990 a răspuns:

Eu am slabit asa 4 kg in 2 saptamini.straduiestete sa nu maninci seara este interzis de la 6 in crestere.Ora 6-7-8-9-.In plus acum e vara maninca doar fructe si legume

| Cosmin86 a răspuns (pentru vicky1990):

Daca mananci doar fructe si legume o sa dai jos si masa musculara odata cu slabitul, ai nevoie si de proteine in alimentatie, chiar si de carbohidrati