| Bvl_Bogdan_1997 a întrebat:

Bună tuturor happy!
În vara aceasta fac 18 ani și as vrea sa îmi fac niște tatuaje. As vrea sa îmi fac un lup pe partea de jos a piciorului drept, un mauri pe toată mana dreaptă, șI puțin scris sau alea pe mana stânga. Acum nu știu dacă cel mauri sa îl fac permanent sau semi permanent? Eu mam gândit sa îl fac semi permanent și dacă îmi place Cum se vede sa îl mai fac încă o data dar permanent. Mă puteți ajuta cu niște saloane de tatuaje adică unele curate care sunt destul de ok, și dacă îmi puteți spune cam cât mar costa happy.
Și da știu ca nu ar trebui sa îmi fac tatuaj vara dar nu am timp pentru ca eu vin în tara vara...
Mulțumesc de ajutor ☺

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu e bine vara? Ca transpiri si se infecteaza sau ce? laughing Eu te sfatuiesc sa te duci la un Beauty Center, e si prin Pitesti unul.

| Bvl_Bogdan_1997 explică (pentru anonim_4396):

Nu este bine vara pentru ca nu trebuie sa stai cu el la soare, iar cum vreau eu sa îmi fac pe toată mana dreaptă picior și puțin pe toată mana stânga, ar cam trebui sa stau îmbrăcat, adică bluza, pantaloni lungi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bvl_Bogdan_1997):

E bine de stiut, multumesc de informatie