| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa imi fac un tatuaj pe antebrat dar sunt indecis pe ce mana, am vazut ca multi au pe mana stanga, se vede mai bine pe stanga decat pe dreapta?

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Eu zic sa faci pe mana dreapta ca iti iese in evidenta.

| CornelBenq a răspuns:

Pentru mine n-ar conta pe ce mina big grin eu mai bine mi-as face pe dreapta big grin

| Fracture47 a răspuns:

Daca esti dreptaci o sa iti iasa in evidenta daca il faci pe dreapta. La fel si daca esti stangaci... Pentru ca tu, folosindu-ti mana, se observa!

| Fracture47 a răspuns:

Depinde daca esti stangaci sau dreptati. Daca esti dreptaci il faci pe dreapta. La fel si daca esti stangaci. Folosindu-ti mana, o sa iasa in evidenta.