| Inna2910 a întrebat:

Buna tuturor, vreau sa va cer ajutorul, sper sa gasesc raspunsul potrivit. Am fata ovala, buze mici, ochi mari si nasul potrivit. Vreau sa-mi schimb forma sprancenelor. Ce ziceti mi-ar sta bine cu sprancenele rotunde? Sau ce forma imi recomandati? ( Daca nu va cer prea mult sa imi aratati ceva linkuri cu forme de sprancene)

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Forma sprincenelor este in stransa legatura cu forma fetei si chiar a tunsorii, si chiar a modului in care porti parul.