| LifeIsLove a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma eu am parul foarte cret ca acela care il au africani si eu ma intind mereu cu placa dar imi arde parul si cret nu pot sa il tin am auzit de sampoane care daca te speli de 2-3 ori iti ramane parul permanent drept va rog daca stiti acele sampoane si de unde le pot lua va rog sa imi spuneti... dau Funda kiss

1 răspuns:
| ANAHsneaman a răspuns:

Sora mea a auzit si ea de niste sampoane care cum ai zi tu dupa 2-3 aplicari iti ramane parul drept a fost si a intrebat de aceste sampoane la magazin si acestia au zis ca nu exista un astfel de sampon.Acum ca ai pus si tu intrebarea asta poate ma voi lamuri si eu daca exisata sau nu.Desi nu prea cred. thinking