| yourself a întrebat:

va rog sa nu radeti..vi s-ar putea intampla si voua.am o problema cu nara stanga, am alergie mai mereu sunt cu nasul infundat si stranut la praf.si cum imi tot suflu nasul se pare ca nara stanga a fost mai afectata, s-a umflat nu foarte tare dar e vizibil si parca s ar fi lasat in jos asa nu stiu exact cum sa explic.e asa de 1 an nu stiu ce sa fac.cand rad nara stanga e lasata in jos iar cealalta normala...un sfat ce sa fac sa revina la normal va rog frum

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

S-ar putea să ai deviaţie de sept. Nu-i nimic grav, dar ştiu că dacă nu e tratată la timp, ar putea afecta auzul. Dacă într-adevăr ai aşa ceva, cel mai bine e să mergi la doctor să te opereze.
http://a1.ro/lifestyle/health/video-cum-recunoastem-deviatia-de-sept.html

| ellenuk a răspuns:

Nu stiu, mergi si cere sfatul specialistilor