| AnonyDoge a întrebat:

Eu mereu simt ca am nasul infundat, dar cand suflu nasul nu imi iese nimic. Am cautat si cu degetul sa vad daca am ceva si am simtit ca am ceva umed si moale in nara stanga. Am cumva polipi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Affe a răspuns:

Da, cel mai probabil iti recomad sa vorbesti cu mama/tata cu cine te intelegi mai bine sa le explici situatia, te duci la medicu' de familie iti va da niste picaturi de nas, daca nu ti se desfunda doar pe moment inseamna ca ai polipi, ma rog iti va explica medicu' cum sa treaba, si eu am avut dar m-am operat cu anestezie totala la Cluj-Napoca doctoru' Mihut si n-am simtit nimic, acum sunt foarte fericit. Succes!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De cand simti ca ai nasul infundat?
Cere sfatul medicului de familie si apoi catre cel de specialitate.
Doar un medic iti va da un raspuns demn de luat in seama.
O zi buna happy

| darrio2007 a răspuns:

Da.Poti avea polipi sau deviatie de sept.