| DiiiAnAaaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar fond de ten si mi-ar prinde bine niste recomandari. Pana in momentul de fata am folosit fond de ten tip crema de la maybelline new york. Dar as vrea sa stiu care este cel mai bun.big grin

Răspuns Câştigător
| Simona8807 a răspuns:

Este de la Nivea o crema colorata foarte buna, eu o folosesc ca fond de ten, e foarte foarte buna si e si parfumata frumos si acopera foarte bine, se intinde foarte usor si bine. Are si SPF 8winking

3 răspunsuri:
| Simona8807 a răspuns:

A si foloseste si un primer(baza de machiaj) happy

| Simona8807 a răspuns:

Http://www.google.it/......tp?/imgres
Asta e crema de care iti ziceam! :) e foarte foarte buna, ai sa vezi!

| eleroxx a răspuns:

Eu de un timp folosesc fondul de ten de la Ingrid Cosmetics.Sunt foarte multumita de el, se intinde fooarte bine. Daca il folosesti si impreuna cu baza de machiaj de la aceeasi firma, e si mai bine.Vei fi multumita de rezultate