| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ingras. Am 15 ani, 1.70 si 45 de kg! Sunt foarte slaba! Am doua picioare lungi si slabe. sad Eu mananc foarte bine si multe dulciuri dar am un organism de 2 bani. Nu se pune nimic pe mine. Ce pot face? :O3 crying

Răspuns Câştigător
| BlackheartQueen a răspuns:

Hei! Stiu cum te simti. Am 19 ani, 1.69 si 50 kg si oricat de mult as incerca sa ma ingras, pur si simplu nu reusesc. Am fost la nutritionist si am primit o "dieta" pentru ingrasat. Mi-a spus ca nu exista alta cale. Culmea e ca eu mananc si mancam si inainte foarte mult. Daca nu mananc ceva in fiecare ora nu sunt eu laughing Ai doar 15 ani, o sa vezi ca, odata cu trecerea timpului se produc schimbari si vei ajunge sa arati foarte bine. happy Iti pot da dieta pentru ingrasat pe care am primit-o eu. Ma trezeam zilnic la 7-8 ca sa iau primul mic dejun thinking Dar intr-o luna m-am ingrasat doar 1 kg. Am renuntat la ea dupa cateva luni pentru ca organismul meu e diferit, am arderile rapide. Poate asta e "problema" si in cazul tau. Incearca sa porti haine care te avantajeaza, e un lucru foarte important. te pup

| Deni0919 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Mersi pentru raspunsul tau. :* Poti sa-mi dai dieta aia? Poate ca o sa merarga la mine, dar ma indoiesc. Si o zis mama sa imi cumpar blugi largi, adica drepti de sus pana jos. Tu ce haine porti sa te avantajeze? happy

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Deni0919):

Npc:* da, sigur. O caut si ti-o scriu pe privat. Am folosit-o acum 3 ani,sper sa o gasesc. De-a lungul timpului a fost o mare problema la mine cu hainele. Am incercat mereu sa gasesc ceva care sa ma avantajeze. Blugii albi-skinny jeans- sunt foarte buni pentru ca "maresc". Daca nu ai gambele prea bine dezvoltate le porti cu cizme pana la genunchi(sau aproape de genunghi,depinde cum preferi). Blugii largi nu mi se par o solutie,eu am incercat dar blugii albi, stransi pe corp mi se par cea mai buna solutie. Ar mai fi si colantii deschisi la culoare-bej, gri, dar nu negru dar depinde si de stilul tau. Daca ai talia subtire(si banuiesc ca o ai) incearca sa porti tricouri sau maieuri care sa te avantajeze, stranse pe corp. In prezent ce fel de haine porti? sau ce stil adopti?

| Deni0919 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Poi nu pot ce mi-ai zis tu mai sus. laughing Adica de ce sa port blugi stanti sau colanti cand eu am 2 piciore cat 2 rude de mazare. laughinglaughing Va arata oribil. Iti fa fi greata sa te uiti la mine. Parerea mea. Poate ca tu nu esti asa de inalta si nu se vede cat de slaba esti dar eu una chiar sunt slaba.

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Deni0919):

Culorile inchise nu te vor avantaja in niciun caz. Eu iti spun ce am citit in reviste sau ce am vazut la emisiuni. Blugii deschisi la culoare cu imprimeuri mari(sau simpli) "maresc". Blugii skinny, care sunt conici si nu evazati te fac mai lata in solduri. Sunt diverse trucuri la care apelam cand vrem sa mascam unele lucruri. Nu stiu in ce masura te-ar putea avantaja ceva larg. Depinde mult de model sau croiala si de cum vin pe tine. In orice caz, parerea mea este ca nu ar trebui sa apelezi la blugii inchisi la culoare. happy

9 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Nu e garantat happy Si eu am apelat la fast food, mai depinde si de organism. Nu suntem toti la fel. Nu trebuie sa fim toate grasute sau slabe. Dar nu toate inteleg asta. Fiti multumite de aspectul vostru. Increderea in sine si zambetul sunt cele mai frumoase accesorii ale unei fete. happy

| BlackheartQueen a răspuns:

Am gasit-o dar e lunga. Are 2 pagini. O trimit pe mail sau..ai alta varianta tu?happy

| AnnaAnn a răspuns:

Ia-ti 100 lei la tine si du-te la KFC! Crede-ma! O sa functioneze!

| KateNoH8 a răspuns (pentru AnnaAnn):

Tare desteapta mai esti. Si da, sunt sarcastica, evident. Sunt sigura ca ea vrea sa se ingrase nu sa faca toxinfectie alimentara sau sa isi distruga ficatul.

| AnnaAnn a răspuns (pentru KateNoH8):

Auzi eu nu m-am luat de tine asa ca nici tu nu te lua de mine ca n-am chef de cearta!