| Cristianaa23 a întrebat:

Buna ziua!

Am achizitionat anul trecut in decembrie din magazin niste pantaloni. Nu i-am purtat pana acum deoarece au un material mai subtire.
Acum in orice magazin cand intru se declanseaza sistemul de antifurt.

M-am uitat dar nu am absolut nimic pe ei. Sa fie oare eticheta? Dar este doar eticheta mica cu brand-ul.
Pareri?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Desprinde si arunca eticheta, ca aia are in ea cipul care declanseaza alarma.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti face o poza la eticheta(ca sa pastrezi instructiunile pentru spalat), apoi o tai si arunci.

| gabicoo a răspuns:

Nu sunt pantalonii de vină! E cipul din vacin pus de Bill Gates!
laughing