| Kla_Ally_1995 a întrebat:

Buna ziua! Am o problema am fost bruneta si acum 1 zi mi-am decolorat parul in blond si e ok nu imi cade nu se rupe asta pentru ca il ingrijesc, dar este o problema radacina este neagra si se vede bine e ok sa -l las asa. un sfat? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca se vede ok asa si iti place, de ce nu? Am mai vazut look uri de genul si aratau ok.

| sierra1 a răspuns:

La vârsta ta, rădăcina (de 1 mm?) ce abia se vede, cred că e o problemă minoră. Stai ăn fața oglinzii și vezi, ea ce zice? Precis nu minte.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca iti place cum se vede e ok, daca nu iar dai cu decolorant si alte cele.

| Laura927 a răspuns:

Pai parul nu se rupe sau cade imediat (1zi) dupa ce l-ai decolorat.
Ingrijeste-l bine ca are nevoie..si eu am vazut lookuri de genul daca iti sta bine si iti place de ce ar fi o problema?!