| Popescu1Andrei2 a întrebat:

Cand eram mic am avut varicela si mi-a ramas in frunte o gaura nu foarte mare, dar care se observa. As putea sa fac ceva ca sa o acopar? Ma refer prin operatii sau stiu eu. Fundita

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Da, cred ca un chirurg estetician ar putea rezolva.

| Florentina9210 a răspuns:

Esti cam complexat de fel, tipule! Doar la operatii, te gandesti? Altii nu au o mana, un picior, si tu te plangi de un mic defect, ce dracu!

| Popescu1Andrei2 explică (pentru Florentina9210):

Pai care este problema? Stai ca nu am inteles? De ce dracu comentezi doar asa?

| NH4OH a răspuns:

Nu cred că este posibil happy Și dacă este, probabil este foarte costisitor. Foarte mulți oameni au găuri lăsate de acnee, accidente etc. iar în aceste cazuri, nu e posibil să ți se ia o bucată de piele de pe mână (ex) și să ți-o pună PE FAȚĂ.
Lasă complexele, nu cred că interesează pe cineva înafară de tine acel " defect " laughing

| DIA23092 a răspuns:

Nu prea cred.si eu am tot asa, dar nu am reusit sa rezolv cu ea...