| blondix_2927 a întrebat:

Care este cea mai simpla medota prin care ati reusit sa slabiti? Sau cum vi se pare ca ar fi mai usor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, eu stau la tara, merg in fiecare zi pe deal chiar de doua ori.
Sport in fiecare zi cel putin 10 min, m-am lasat de mancat inghetata seara si mananc la ore fixe, de ce cu pastile, alea te deshidrateaza mai mult.Succes!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pastile de slabit, dar acum s-au interzis din pacate cele care aveau un efect rapid.

| Kitty a răspuns:

Facand sport.

| maduuuu a răspuns:

Alergatul in fiecare seara! Incearca si o sa vezi efectul!

| kiss ya' a răspuns:

Buna! ti-as recomanda sa nu faci cura de slabire pentru ca iti va face rau.winkingdaca respecti mesele zilei si vei face putina miscare vei observa ca acea ''sunculita''se va transforma in muschi si nu se va depune in locurile in care nu vrei.vei fi multumita de silueta ta.p.s.recomand multe fructe si legume proaspete!

| DeyCj a răspuns:

Sau un loc de muncă activ.Hai la Nokia şi o să slăbeşti şi 10 Kile.

| anne03 a răspuns:

Sportul!