| MrsAllAmerican a întrebat:

Care este parfumul vostru preferat pentru femei? Dar pentru barbati?

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nici mie nu îmi plac parfumurile.Nu prea îmi place să stau pe lângă parfumați, decât dacă se simte puțin și e ceva mai fresh, nu dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One million varianta pentru barbati imi place pentru ambele sexe.

| CdeMetal a răspuns:

Nu suport parfumurile.

| simplegirl2 a răspuns:

Pentru femei imi place zara, lacoste iar pentru barbati zic ca sunt faine boss, million etc.

| Audrey1912 a răspuns:

Nina Ricci L'Extase pentru femei si Gucci Guilty pentru barbati, cu toate ca, in opinia mea, parfumurile pot fi purtate dupa plac, inidferent de sex.

| perezlucia33 a răspuns:

One million pentru bărbați, pentru femei lady million

| sarahhh2709 a răspuns:

Opium Blackberry :pentru femei Platinum Egoiste:pentru bărbați

| Paraschiva_Plesca_1971 a răspuns:

Pentru femei Giordani

| Guess20 a răspuns:

Apa si sapunul in combinatie emana cel mai frumos miros...asta e valabil pentru ambele sexe.