| OnuOnulică a răspuns:

După părerea mea varianta numărul 2.

| irinuk28 a răspuns:

1.Acest ulei de argan este pentru par(mai putin pentru varfuri) care dupa parerea mea nu face decat sa iti ingrase parul.
2.Acest ulei este doar pentru varfuri si iti marturisesc ca si eu am avut si am fost foarte mandra de rezultate. Ofera stralucire si repara varfurile deteriorate.E foarte recomandat dupa ce folosesti placa de par.
3.Este o masca de par, care de asemenea nu face altceva decat sa ingrase parul, si pe deasupra eu as folosi in locul acesteia, un balsam din aceeasi gama din care folosesti samponul, pentru ca degeaba folosesti aceasta masca si un sampon total diferit, pentru ca nu ofera pe deasupra nici rezultatele pe care le citesti pe ambalajul aceste masti.
O zi buna sa ai!

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru irinuk28):

Ingrasa parul pentru ca nu stii tu sa le folosesti!

Deci, revenind la intrebare, uleiul de argan in combinatie cu masca se folosesc pe lungimea parului, insistand la varfuri, insa nu se da absolut deloc la radacina. Se aplica de undeva din dreptul urechii. Serul pentru varfuri este si el bun, dar daca vrei rezultate cu adevarat bune, uite aici ce iti recomand:
http://www.sunshine-sarah.com/......Elseve.jpg
sau
http://s1.folica.com/......78x278.jpg

Asta e ceea ce folosesc eu si da rezultate super!

| irinuk28 a răspuns (pentru KaterinaРомановский):

Dar care e regula dupa care se foloseste o masca de par, daca nu instructiunile de pe ambalaj? Toate produsele uleioase ingrasa parul, indiferent de cantitatea folosita!