| andreea964 a întrebat:

Cat de buna este vopseaua semipermanenta de la LONCOLOR, adica se prinde bine pe firul de par? A incercat cineva?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Te referi la plicurile acelea 2 legate intre ele.
Am folosit un saten deschis pe parul meu blond decolorat si a iesit ca pe cutie. A tinut vreo 7 spalari.
Am mai folosit un roscat cand eram mai mica, pe parul meu saten inchis si a iesit un roscat inchis care inca mai avea reflexii roscate si dupa 1 an.
Deci daca folosesti roscat s-ar putea sa nu scapi chiar asa usor de el.

| Miss25JK a răspuns:

Da, e buna, prinde, dar iese in 3 spalari.

| Luidia3458 a răspuns (pentru Miss25JK):

Eu m-am vopsit cu roșu pe parul natural și după 2 luni tot se mai vede deci daca ai parul natural și încerci roșu tine mult poate chiar nu mai scapi de el

| Biancaaaaaaaa a răspuns:

Eu m-am vopsit acum recent cu Loncolor Ultra nuanta negru albastrui. A prin ffffoarte bine. Pana acum am incercat multe tipuri de vopsea de par, de la Palette, Garnier, Syoss si sincer, cel mai mult mi-a placut Loncolor. Maicamea si matusemea se vopsesc si ele tot cu Loncolor o nuanta de roscat inchis si le tine o gramada...
Chiar o recomand!