| NadaNada a întrebat:

Cat timp tine un autobronzant de calitate? Se murdaresc hainele de la el? Ce autobronzant recomandati? Nu pot sta la soare, am pielea foarte alba si nicidecum nu ma bronzez, ci ma inrosesc si arat urat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Îți recomand autobronzantul St. Tropez, pe care îl am și eu de altfel. Dezavantajul ar fi că este cam scump, după părerea mea, dar el este un autobronzant bun. Culoarea este superbă, cel puțin mie îmi place cum îți colorează pielea. Eu îl am pe nuanța dark, fiindcă îmi place mult bronzul acela tip Instagram. Pătează puțin hainele, fiindcă este foarte puternic, dar doar cât se usucă el. Acele pete de pe haine se vor lua după prima spălare. Mi se pare că pe el scrie că ține și două săptămani. Hmm. dar în realitate nu ajunge chiar la două săptămani. Mai jos o îți las un link să vezi cam cum îți colorează pielea de frumos și cum se aplică: https://youtu.be/trSaqNETD7A
Sper că ți-am fost de ajutor! happy