| acris a întrebat:

Cat trebuie tinut cellules la incarcat? eu l-am lasat 6 ore seara l-am scos din priza si a doua zi l-am mai lasat 2 trebuie 8 ore consecutiv? sau cum ca nu s-a incarcat

7 răspunsuri:
| acris explică:

Nu imi arata nimic este beculetul rosu care ramane rosu nu se face verde sau nimic altceva si nici nu chitaie o fi de la priza oare?

| acris explică:

De mers merge daca il tii in priza

| acris explică:

Poate fii oare de la priza? sau daca este stricat se poate repara? presupun ca trebuie sa il trimit inapoica sa il repare

| acris explică:

Trebuie sa chitatie sau sa se inverzeste beculetul acela rosu? al meu merge dar daca il tii in priza oare mi l-o fi trimis stricat ca nu l-am folosit decat cand l-am adus si si nu a tinut mult

| Alecsie. a răspuns:

Pai...eu il las toata seara si il scot dimineaza cand ma trezesc ( al meu chitzaie cand s-a incarcat ) si este incarcat foarte bine ( si ma tine si 2 saptamana. big grin)

| procust a răspuns:

Pai in principiu il tii pana iti arata ca e incarcat apoi l scoti, nu e nevoie sa l ti mai mult! daca al tau nu s a incarcat atata timp inseamna ca pot fi ceva probleme cu acumulatorul, sau cu incarcatorul! iti arata ca se incarca?

| dedeutza_2710 a răspuns:

Mai Cora, de ce? de ce vrei tu sa folosesti acel obiect care este intr-adevar. un Nimic?
1.este foarte dureros
2.lasa vanatai si in consecinta nu poti persevera din cauza aceasta
3.chiar daca folosesti lubrifiant, crema anti-celulitica, emolient alunecarea este foarte dificila
4.nu este adaptat anatomic, astfel ca trage pielea foarte puternic. Trebuie oprit imediat dintr-un buton pentru a nu-ti provoca dureri/vanatai.
5. daca opresti aparatul la gradul de tolerabilitate optim pentru tine, cand tragi de el ca sa "te plimbi pe corp" scapa vidul creat.
6.este infiorator de zgomotos
7.acumulatorii nu tin
8.ca si design zici ca e de jucarie
9.greu de manipulat
10.nu am cuvunte in a va explica cat de ingrozitor poate fi! Am avut si eu.stiu cum este, acumulatorii sunt la pamant, si prin urmare am remarcat ca am dat banii aiurea pe asa ceva... Sper sa te mai gandesti. sa nu il mai folosesti. Daca vrei sa scapi de celulita, fa-o, dar fa-o intr-un mod natural. E si mai ieftin, e si mai bine pentru organismul tau. Pupici