| papushika_1947 a întrebat:

Ce inaltime trebuie sa ai ca sa fi fotomodel? toate masurile spunetile. funda

Răspuns Câştigător
| aalleexandra a răspuns:

Pai trebuie sa ai minim 1.70 in inaltime la piept 90 la bust 60 si la fund 90... fundita?

15 răspunsuri:
| dieanuk a răspuns:

Pai sani-90
burta-60
fund-90

| dieanuk a răspuns:

Inaltime nu stiu.

| unknownn a răspuns:

Nu conteaza inaltimea,trebuie doar sa fi pitipoanca sa scrii cu: sh, tz, sa zici ca dai funda pe tpu...sa ai numele :papushika

| Awndre a răspuns:

Peste 172cm si masurile sa fie apropiate de 90-60-90happy

| MissCupcake_7313 a răspuns:

Trebuie sa ai de la 1.70 in sus si sa ai cu 20 de kg mai putin decat greutatea ta, adica la 177 cm trebuie sa ai cam 57 kg.Trebuie sa ai sanii mici cam 80 maxim 90 talia 59-61 si solduri maxim 92.

| secretsisecret a răspuns:

Minim 1,70 m

| secretsisecret a răspuns:

Minim 1,70 m fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaツ a răspuns:

Ca sa fi un foromodel 90-60-90 big grin. Adica 90 cm la piept, 60 in talie si 90 fund. O zi buna

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Ca sa fii fotomodel trebuie sa ai intre 1m 80-1m 65 si trebuie sa fii supla si fotogenica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai masurile aproape de 90-60-90 nu chiar la fix si 1.70 funditalove struck

| DannySteel a răspuns:

Pai din cate stiu inaltime ii cam de la 1.80 in sus si sa ai 90.60.90 big grin cam atat stiuwinking

| pisicutszaa a răspuns:

90-60-90 nu exista. incetati!

| Sec_5550 a răspuns:

Depinde de grupa de varsta care te intereseaza. Evident ca pentru o grupa pentru copii nu vor vii aceleasi cereri ca cele pentru adolescenti.
Standardul e de 1.70 m la fete, de masuri depinde de agentie. Din cate stiu eu, lor le place sa tortureze fetele, deci cu cat mai slaba cu atat mai bine.

| Chris10 a răspuns:

DA. 90.60.90
Depinde la ce agentie vrei sa mergi. Si eu am fost fotomodel acum 3ani si am inaltimea 161