| pactcudiavolita a întrebat:

Ce inseamna dupa parerea voastra o poza fashion?

6 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Pai dupa parerea mea o poza fashion inseamna ceva la moda, persoana respectiva din poza sa stea intr-un fel anume.
Dupa parerea mea.
Sper ca am ajutat:*

Apache
| Apache a răspuns:

Teoretic : e o poza cu haine la moda
practic : e o poza ori cu o pitipoanca ori cu un cocalar...

| NoCharachter a răspuns:

O poza fashion se refera la haine. La cat de "fashion" sunt produsele textile prezentate in poza.

| bebemikutzz a răspuns:

Poza fashon nu tine de haine ci de atitudinea ta din poza...de felul in care pozezi. uitate la next top model by bote

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Eu cred ca ar veni haine la moda. si daca vrei sa stai intr-o pozitie fashion ar insemna sa pui in valoare hainele cum sti tu mai bine. pa pawinking

| alexandra01 a răspuns:

Uita-te la catalin botezatu si o sa vezi